Na przestrzeni ostatnich miesięcy, niezwykle dużą popularność wśród konsumentów zyskały paski wybielające zęby. Produkty te pozwalają na szybkie osiągnięcie efektu śnieżnobiałego uśmiechu, który jest przedmiotem marzeń sporej części społeczeństwa. Z tego też powodu, fenomen pasków wybielających nie powinien nikogo dziwić. Stosowanie ich umożliwia szybkie zaobserwowanie rezultatów, a tym samym radość z idealnie białego uzębienia. Wielu producentów zapewnia, że działanie ich pasków jest widoczne już po siedmiu dniach regularnego stosowania. Na łamach niniejszego artykułu, przeczytacie o tym czym są paski wybielające, kto jest grupą docelową do ich użytkowania oraz tego, dlaczego są to produkty warte konsumenckiej uwagi. Przedstawimy także ranking artykułów, które cieszą się największym zainteresowaniem klientów oraz odznaczają najwyższą jakością.

Dawniej wybielanie zębów było zabiegiem z gatunku luksusowych, które były zarezerwowane jedynie dla śmietanki towarzyskiej w postaci celebrytów oraz innych osób, które odznaczały się w znaczący sposób objętością swoich portfeli. Dziś sytuacja się nieco zmieniła. Paski wybielające sprawiają, że śnieżnobiały uśmiech znalazł się w zasięgu finansowym każdego człowieka. Statystyki w jednoznaczny sposób ukazują, że białym uzębieniem przejmują się osoby, które stoją przed najważniejszymi decyzjami w swoim życiu takimi jak np. wzięcie ślubu czy poszukiwania nowego zatrudnienia na wysokim stanowisku. Równie często temat ten interesuje ludzi udających się na prestiżowe imprezy sylwestrowe czy też z okazji karnawału oraz tych, których praca wiąże się z przeprowadzaniem szkoleń lub prowadzeniem biznesowych spotkań. Tyle statystyk. Prawda jest jednak przede wszystkim taka, że biały uśmiech jest bardzo atrakcyjny, a przecież każdemu z nas zależy na poczuciu bycia pięknym. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi pasków wybielających zęby oraz innych istotnych informacji, które zawarliśmy w prezentowanym tekście.


Biel bijąca z zębów urosła już do rangi symbolu zdrowia oraz atrakcyjności. Przebarwienia na uzębieniu nie wyglądają zbyt estetyczne, a co za tym idzie nie przyczyniają się do dobrego samopoczucia. Dlatego też, producenci wyszli naprzeciw oczekiwaniom  swoich klientów i oprócz środków jak pasty do zębów czy płyny odkażające jamę ustną, zaproponowali oni przeprowadzenie kuracji przy pomocy pasków wybielających. Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą?

Otóż paski wybielające to po prostu paski, które zostały nasączone specjalnym żelem silikonowym składającym się m.in. z nadtlenku wodoru. Nadtlenek wodoru we wspomnianych paseczkach występuje w bardzo różnym stężeniu. W zależności od tego, jak bardzo zaawansowane są przebarwienia na szkliwie należy wybierać siłę wybielania pasków. Niektóre z opisywanych produktów mogą powodować nadwrażliwość okolic zębów i z tego powodu nie są one zalecane do stosowania dla osób, które charakteryzują się słabymi dziąsłami ze skłonnością do tworzenia się podrażnień. Jednak poza tym pojedynczym przypadkiem, produkty te nie powodują praktycznie żadnych niepożądanych efektów. Zastosowanie się do kuracji może w szybkim tempie zaowocować u nas nieskazitelnie białym, hollywoodzkim wręcz uśmiechem.

Wybielanie zębów w domowym zaciszu wcale nie należy do trudnych zadań, za to odznacza się bardzo wysoką skutecznością. Jeśli w walce z przebarwieniami szkliwa nie pomogły Ci do tej pory płyny do płukania jamy ustnej czy też specjalistyczne pasty do zębów, wypróbuj paski wybielające. Prawdopodobnie to własnie dzięki nim problem Twoich przebarwień zniknie raz na zawsze z powierzchni... zębów. 

... więc jakie paski wybielające będą najlepsze dla Twoich zębów? Przeczytaj poniższe recenzje najbardziej polecanych produktów:

#

Pogląd

Produkt

Ocena

Cena

1

89,98 zł

2

98,98 zł

3

199 zł

Paski Crest 3D Whitestrips to doskonałej jakości produkty służące wybielaniu szkliwa. Polecane są one przede wszystkim tym klientom, u których zawiodły inne środki, takie jak pasty i płyny. Opisywany produkt posiada ergonomiczny uchwyt, który stanowi jego ogromny atut czyniąc go niezwykle wygodnym w codziennym użytkowaniu. Faktem, który zasługuje na szczególną uwagę jest, że paski Crest 3D Whitestrips nie uniemożliwiają prowadzenia swobodnych konwersacji czy też spożywania napojów w trakcie trwania kuracji.

Można spokojnie powiedzieć, że prezentowany produkt łączy w sobie siłę praktycznych rozwiązań z ogromną skutecznością. Paski Crest rekomendowane są do korzystania z nich raz w ciągu doby. Przed ich użyciem powinno się powstrzymać od umycia zębów w tradycyjny sposób. Wystarczy nałożyć paski żelem na przód uzębienia i wyrównać do linii dziąseł. Po upływie trzydziestu minut należy je zdjąć i pozbyć się pozostałości żelu. Pierwsze efekty są możliwe do zaobserwowania już po upływie kilku dni. 

Paski wybielające Crest cieszą się sporym zainteresowaniem klientów. Sytuacja ta jest konsekwencją tego, że produkt zawiera w sobie aż 14% nadtlenku wodoru, który jest odpowiedzialny za wysoką efektywność Crest 3D Whitestrips. Każdy zestaw zawiera dwa rodzaje pasków. Jedne przeznaczone są do stosowania na górną szczękę, drugie na dolną. Paski różnią się od siebie długością. Opisywane produkty mają zdolność wybielania zębów w sposób jednolity, co pozwala uniknąć sytuacji, w której fronty szkliwa byłyby jaśniejsze od szczelin pomiędzy zębami. W Internecie można natknąć się na setki pozytywnych opinii na temat tych artykułów, co może utwierdzić w przekonaniu o niezawodności pasków Crest.

Nie ulega wątpliwości, że produkt ten jest zdecydowanym liderem wśród pasków wybielających. Za jego pośrednictwem możemy szybko zyskać nieskazitelnie biały uśmiech w warunkach domowych. Skuteczność, innowacyjna formuła i brak efektów ubocznych sprawiają, że paski Crest zyskały zaufanie setek klientów.

Wśród rankingu pasków wybielających, nie mogłoby zabraknąć wzmianki o rewolucyjnym produkcie jakim jest  Crest Whitestrips Supreme. Na chwilę obecną, produkt ten jest najmocniejszym z dostępnych na rynku, jeśli chodzi o siłę wybielania szkliwa. Formuła, której użyto podczas jego produkcji pozwala na szybkie działanie i wysoką skuteczność. Produkt ten jest niezastąpiony w walce z nalotem nazębnym powstałym w wyniku palenia tytoniu, częstego spożywania kawy lub herbaty czy też zwykłym jedzeniu. Tym paskom zaufały już setki konsumentów, którzy okazali się być zadowoleni z rezultatów jego działania. Jego praktyczna forma sprawia, że bez trudu można stosować go zarówno w pracy jak i w zaciszu własnego domu.

Paski Crest Whitestrips Supreme wystarczy stosować raz w ciągu dnia, aby szybko móc cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem. Paski utrzymujemy na zębach przez około pół godziny, a następnie zdejmujemy je i wypłukujemy pozostały żel. Nie należy myć zębów od razu po zdjęciu pasków ze względu na fakt, że mogłoby wywołać to podrażnienie.

iBright to niezwykły produkt służący do wybielania szkliwa, który w ostatnim czasie zyskał ogromną popularność. To jedna z najbardziej skutecznych metod na pozbycie się przebarwień na szkliwie nazębnym. Jeśli zatem cierpisz z powodu mało atrakcyjnego osadu z kawy czy papierosów, który znalazł się na Twoich zębów, to iBright jest idealnym produktem właśnie dla Ciebie. W wyniku jego stosowania można poprawić kolor swoich zębów nawet o czternaście tonów. To prawdziwa rewolucja!

Innowacyjny skład iBright, który został opracowany przez specjalistów z tej dziedziny został oparty o Sodium Perborate, czyli po prostu nadboran sodu. Unikalny skład wyróżnia ten produkt spośród innych, które dostępne są na dzisiejszym rynku i czyni go prawdziwie wyjątkowym. Formuła żelu wybielającego iBright może rozjaśnić Twoje szkliwo o kilkanaście tonów, a tym samym Ty masz okazje zyskać atrakcyjny, biały uśmiech, który będzie wzbudzał zazdrość u innych. W skład zestawu wchodzi żel o działaniu wybielającym oraz lampa LED.

iBright  to produkt o unikalnej recepturze. Składniki, które znajdują się w jego formule dają gwarancję zdobycia w niedługim czasie bielszego szkliwa. Mówiąc o "niedługim czasie" mamy na myśli nie więcej niż kilka dni. Główny składnik iBright, czyli nadboran sodu stanowi świetne źródło aktywnego tlenu, co przekłada się na bardziej intratną oksydację i tym samym osiągnięcie efektu białych zębów możliwie szybko. Warto tutaj wspomnieć także o kryształkach hydroksyapatytowych, które torują drogę na wybielającego żelu i pozwalają na lepsze przywieranie do przebarwień. W konsekwencji efekty wybielania zębów są o wiele bardziej trwałe, co przekłada się na satysfakcję klientów. iBright to preparat, którego pH jest w pełni naturalne, co czyni produkt ten całkowicie bezpiecznym dla użytkującego.

Jak paski działają w praktyce?

Paski wybielające składają się głównie z nadtlenku wodoru. Substancja ta znajduje najszersze zastosowanie w gabinetach stomatologicznych, podczas zabiegów, które służą wybielaniu zębów. To własnie przy pomocy nadtlenku wodoru, opisywane paski mają szanse usunięcia nieatrakcyjnych przebarwień.

Warto wiedzieć, że stosowanie pasków wybielających zgodnie z zaleceniami producenta, niemal całkowicie eliminuje możliwość wystąpienia jakichkolwiek efektów ubocznych ich działania. Jeśli jednak dojdzie do tego, że użytkujący nagnie instrukcje stosowania, wówczas może dojść do pojawienia się problemów w obrębie dziąseł oraz dojść do wystąpienia nadwrażliwości zębów.

Istotną informacją jest również to, że ta metoda wybielania zębów nie powinna być stosowana przez kobiety będące w ciąży oraz młodzież, która nie ukończyła osiemnastego roku życia.

Paski do wybielania to produkty, które nie bez powodu zyskały w ostatnim czasie taką popularność oraz rozgłos. Ich działanie jest bardzo skuteczne i właściwie trudno byłoby postawić im jakiekolwiek zarzuty. To deska ratunku dla tych, którzy marzą o białym uśmiechu.

Z czego składają się paski wybielające?

Jak już zostało wspomniane wcześniej, głównym składnikiem pasków wybielających jest nadtlenek wodoru. Saszetka, w której znajdują zakupione przez nas nakładki na zęby zawiera zazwyczaj paseczki. Jeden z nich służy temu, aby umieścić go na górnym łuku zębowym, drugi zaś - powinien znaleźć się na łuku zębowym dolnym. Na paskach znajduje się specjalistyczny żel, w którym zawarte są substancje czynne, w wśród nich także nadtlenek wodoru.

Paski wybielający dają bardzo szybkie efekty. Można podziwiać je już po kilku dniach regularnego stosowania. Ostateczny rezultat, który jest także formą trwałą, można zaobserwować mniej więcej po dwóch tygodniach prowadzonej kuracji. Ilość odcieni, o które można rozjaśnić szkliwo jest ściśle uzależniona od naturalnej barwy uzębienia oraz substancji, która została użyta w paskach wybielających.

Najczęściej dochodzi do rozjaśnienia o około trzy odcienia, co zwykle jest bardzo satysfakcjonującym wynikiem. Produkty te są w pełni bezpieczne jeśli chodzi o ich stosowanie.

Jak z nich prawidłowo korzystać?

Zanim rozpocznie się kurację warto poznać ofertę różnych producentów. Największą popularnością, a tym samym skutecznością cieszą się produkty, które zostały wymienione w dzisiejszym rankingu. Można im zaufać, tak jak zrobiły to już setki konsumentów. Jednak należy mieć świadomość, że na rynku nie brakuje także pasków wybielających, których jakość pozostawia wiele do życzenia.

Paski wybielające w większości przypadków nakleja się na czas od 25 do 30 minut. W tym czasie żel, w którym zawarty jest nadtlenek wodoru ma szanse wchłonięcia się bezpośrednio w strukturę zęba. Jako, że żel nie wydostaje się poza obszar pasków, można w tym czasie wykonywać inne czynności, jak prowadzenie rozmowy czy pożywanie napojów. Warto jednak zrezygnować na ten czas z jedzenia normalnych posiłków, ponieważ te mogą barwić szkliwo.

Gdzie kupić paski wybielające?

Produkty te powinno kupować się bezpośrednio u producenta. Tylko w takiej sytuacji mamy gwarancję, że dany produkt jest oryginalny i bezpieczny dla naszego zdrowia. Kupno pasków u producenta daje także pewność, że produkt ten rzeczywiście będzie miał określone działanie.

Wiele firm konkurencyjnych wypuszcza na rynek podróbki markowych artykułów. Zwykle ich ceny są niższe od oryginałów, jednak nie warto kusić się na takie okazje. Jeśli zależy nam na prawdziwych efektach, powinniśmy zaopatrzyć się w nasz zestaw do wybielania szkliwa na następujących stronach internetowych:

Paski Crest 3D Whitestrips: Link
Paski Crest Whitestrips Supreme Link
Paski iBright: Link
Robiąc zakupy za pośrednictwem wyżej wymienionych stron można mieć pewność, że satysfakcja z zakupów jest nieunikniona.

Czy powinieneś je wypróbować?

Właściwa odpowiedź jest tylko jedna. Oczywiście, że tak! Jeśli odczuwasz dyskomfort z powodu przebarwień Twojej płytki nazębnej i chciałbyś cieszyć się lśniącym, białym szkliwem to paski wybielające są idealnym produktem dla Ciebie. Produkty te są zupełnie nieinwazyjne, stosowanie ich nie niesie ze sobą praktycznie żadnych efektów ubocznych, co sprawia, że swobodnie można cieszyć się zarówno podczas kuracji paskami wybielającymi, jak i po jej ukończeniu.

To naprawdę prawdziwa rewolucja wśród produktów, których celem jest wybielenie szkliwa. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, popularność pasków wybielających nie wzięła się znikąd. Setki ludzi zdecydowały się na ich przetestowania i zdecydowana większość rekomenduje ich działanie.